Karşıyaka Masaj Salonları

Web sitemiz Karşıyaka masaj salonları olarak 2013’den bu yana cilt, vücut bakımı ve bakım hizmetlerimizle işletmeleri tanıtmaktayız. Binlerce Karşıyaka Masaj Salonu muhteşem görünmesini kolaylaştırıyor.

İster kalıcı yağ azaltma ile vücut şekillendirme, selülit azaltma, cilt sıkılaştırma, vücut kas geliştirme, masaj, saç şekillendirme veya saç boyama, lazer veya ağda ile epilasyon, dövme silme, yüz gençleştirme ve cilt bakımı veya en son teknolojilerle sadece tırnak bakımı olsun. Karşıyaka masaj ve ötesindeki binlerce Karşıyaka semtinin tercih ettiği spa olmuştur. Karşıyaka yaşamın telaşlı ve stresli olduğunun farkındayız; cilt, vücut bakımı ve bakımın böyle olmaması gerektiğini biliyoruz.

Spa her gün 10:00’dan 21:00’e, Pazar günleri 20:00’ye kadar açık olduğundan randevu almak kolaydır ve Karşıyaka merkez ve semtlerinde çok fazla alanda her zaman bir bakım odası bulunacaktır.

Konumu merkezidir ve metro, otobüs, araba, bisiklet veya yürüyerek kolayca ulaşılabilir.
Karşıyaka masaj salonları personeli menümüzdeki her hizmette uzun yıllara dayanan deneyime sahip deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Eski ve yeni tüm müşterilerimizi seviyoruz ve sizi yakında spada görmeyi umuyoruz!

Karşıyaka merkezin kalbinde, Masaj Salonları ile Spa merkezleri arasındaki Bay ve Bayan kullanımına açıktır. Ziyaret, telefon görüşmesi/mesaj veya whatsapp yoluyla Karşıyaka masaj salonları ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

İsterseniz Whatsapp Buttonuna Tıklayarak Mesaj Ve Arama Yapabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Numaraya Tıklayarak Telefon İle Arama Yapabilirsiniz.

Karşıyaka Masözler Karşıyaka Masaj Salonları

Karşıyaka masaj salonları arasında en çok tercih edilen firmaları inceleyip size uygun olanı ile irtibata geçiniz.